O nas

Salon piękności Bio-Profil & Spa Renata Omilianowicz cechuje ponad 20 lat doświadczenia, zaufanie setek zadowolonych Klientów oraz bezpieczeństwo i profesjonalizm świadczonych usług.

W naszej ofercie posiadamy pełną gamę innowacyjnych zabiegów z zakresu kosmetyki upiększającej, pielęgnacyjnej czy leczniczej. Dzięki połączeniu wielu różnorodnych zabiegów kosmetycznych i kosmetologii medycznej Bio-Profil & SPA jest miejscem dla osób, które poszukują nie tylko profesjonalnych zabiegów i kosmetyków, ale i równie profesjonalnej obsługi. Specjalnie przygotowane, kameralne i w pełni intymne gabinety gwarantują spokój i niewiarygodny komfort w trakcie każdego zabiegu. Klient może całkowicie oddać się w ręce naszych specjalistów i dzięki dokładnej analizie i konsultacji przed każdą usługą liczyć na odpowiedni dobór zabiegów. Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy bony upominkowe i karty lojalnościowe. Pragniemy Państwa zachęcić do zapoznania się z katalogiem naszych produktów oraz szeroką gamą kosmetyków.

Zapraszamy do kontaktu z nami telefonicznie bądź poprzez formularz kontaktowy. Będzie nam niezmiernie miło mogąc gościć Państwa w naszym Salonie.

Bio-Profil & SPA zaufanie dzięki skuteczności.

KOSMETYKA LECZNICZA

KOSMETYKA PIELĘGNACYJNA

KOSMETYKA UPIĘKSZAJĄCA

KOSMETOLOGIA MEDYCZNA

WELLNESS & SPA

SZCZEGÓŁY KONTAKTU

Waryńskiego 15 A, 14-100 Suwałki+48 501634283bioprofil@gmail.com

GODZINY OTWARCIA

Poniedziałek-Piątek10:00 - 18:00
Sobota10:00 - 14:00
Niedzielazamknięte